Чим корисний танець живота

У танці живота органічно зливаються мистецтво, творчість і фізична активність. Відчуття танцівниці, що отримуються в процесі виконання цього казкового східного танцю, не обмежуються лише гармонійними рухами під музику і психологічним, душевним задоволенням.

 

Танець живота — це фізична діяльність, рухова активність і часто досить важке фізичне навантаження. Вона відчувається не так гостро, як в процесі заняттями спортом або вправ у фітнес-залі, тому що вона виходить в захоплюючому і стрімкому танцювальному ритмі, але вона здатна повністю переформувати жіноче тіло і фігуру і зробити значний позитивний вплив на здоров'ї. За допомогою танцю живота досягається величезна користь для фізичного і психічного стану танцівниці.

У цьому процесі грають роль, по-перше, аеробне навантаження, що отримується в процесі занять танцем живота, а по-друге, регулярно повторювані базові рухи танцю живота. В результаті танцювальних занять забезпечується:

 

  • Підвищення м'язового тонусу, поліпшення фізичної форми. 
  • Профілактика остеопорозу, артриту і поліпшення стану кісткової системи. 
  • Розвиток вестибулярного апарату, поліпшення відчуття рівноваги і координації. 
  • Зняття стресу, розслаблення.
  • Поліпшення стану серцево-судинної системи. 
  • Спалювання жиру, поліпшення метаболізму. 
  • Полегшення симптомів передменструального синдрому.
  • Профілактика і усунення симптомів целюліту. 
  • Поліпшення постави і стану хребта.


Окрім цих основних переваг, танець живота, регулярні учбові заняття і танцювальні вправи сприяють підвищенню загального тонусу тіла і упевненості в собі. Почавши займатися східними танцями, жінка знаходить гармонію зі своїм тілом і інакше дивиться на світ довкола себе. 

 

Своєрідність танцю живота дозволяє займатися їм жінкам будь-якого віку — від дівчаток 7-8 років до пані бальзаковського і постбальзаковського періоду життя. І кожна жінка зможе відчути позитивний вплив східних танців на власний організм.

Яку ще користь тілу приносять східні танці? Давайте згадаємо про сердечно- судинній системі. Циганські, арабські, індійські енергійні танцювальні рухи тренують серце, покращують еластичність судин. Ідеальний варіант, якщо під час тренування вам вдалося добре пропотіти - це значить, що ви подарували організму корисну аеробне навантаження. 
Східні танці також корисні для суглобів, вони допомагають підвищити еластичність міжхребцевих дисків і поліпшити поставу. Регулярні заняття танцями вбережуть вас від багатьох хвороб спини - танці розтягують м'язи, знімають в них напругу. Часто проходять болі у хворих на артрит - особливо в області плечей, кистей. А регулярні заняття халіджі допомагають позбутися від остеохондрозу, так як характерні рухи головою і шиєю покращують рухливість шийних хребців. 
Отже, користь східних танців для здоров'я, особливо жіночого - безсумнівна. Але це не означає, що потрібно починати займатися тільки в цілях оздоровлення. Танцюйте - і будьте здорові!Обновлен 19 сен 2017. Создан 12 окт 2011 

 продвижение сайтов | Сайт недорого

 

Copyright :SEO-mix © простые решения для развития бизнеса