Стилі танцю живота
Стилі танцю живота

 

Танець живота виник та розвивався кількома різними, незалежними один від одного лініями, у різних географічних точках, тому сьогодні він існує в різних варіаціях. один з найвідоміших стилів східного танцю - гавазі, стиль вуличних циганцьких танцівниць в Єгипті. Саме цей стиль став першим відомим в європейській культурі. Це дуже чуттєвий стиль, але європейцям він може здатись, в деякій мірі , грубоватим і навіть лякаючим. Швидка тряска бедрами, в стилі гавазі, супроводжується скручуванням паралельно підлозі, проникливими криками та глибокими прогинами.

Стиль танцю живота Саiді - самий поширений стиль танцю у Єгипті, що отримав назву від народу саїді, в якому було принято виконувати цей танець з тростю. Це дуже природний, живий таенергійний танець, в якому використовується 4/4 (саіді ритм). Музичний супровід, відповідний для саїді — гра на народних інструментах: ребаб, мізмар, табла. Танцівниця саїді демонструє віртуозне володіння тростиною: балансування тростини на грудях, стегнах, голові, дуже швидке обертання тростиною під час танцю в такт музиці.

Халіджі — це персидський стиль танцю живота, що відрізняється особливою жіночністю і ліричною. Спочатку це був жіночий груповий танець, який виконувався жінками для жінок. Халіджі передбачає незвичайний, дуже красивий костюм танцівниці. Рухи халіджі — чіткі і швидкі трясіння плечима, всілякі кроки і бавовна долонями в різному ритмі. У халіджі багато обертань головою, ударів грудьми. Танцівниця розгойдує головою з розбещеним волоссям, що залучає до них увагу глядачів і підкреслює їх красу.

Беледі — легкий і веселий стиль танцю живота. Серед його найбільш характерних рухів — енергійні бічні рухи стегнами, невеликі підскоки, рухи живота. Танцівниця беледі переважно стоїть на одному місці, рухи її рук досить прості і не мають особливого значення.

Взагалі, існує більше 50 стилів танцю живота, кожен може вибрати саме той, який прийдеться до душі;)Создан 12 окт 2011 

 продвижение сайтов | Сайт недорого

 

Copyright :SEO-mix © простые решения для развития бизнеса