Танець живота та вагітність
Танець живота — один з найдавніших арабських танців. Характерні рухи такого танцю символізують процес зачаття, виношування і народження дитини.

Рухи танцю живота не тільки неймовірно красиві, але і дуже корисні для жінки. А вже для майбутньої мами, владарки найпрекраснішого зі всіх можливих черевець — це знахідка.

Танець живота для вагітних:

— знімає напругу з м'язів спини, несучих зростаюче навантаження, пов'язане із зсувом центру тяжкості в вагітності;

— приводить в оптимальний стан внутрішні м'язи жінки, підтримуючі малюка;

— прибирає застійні явища у області малого тазу, ніж багато в чому сприяє не тільки комфортнішому виношуванню дитини, але і полегшує сам процес пологів;

— розвиває м'язи, що безпосередньо беруть участь в пологовій діяльності;

— покращує роботу кишечника;

Гармонізуючі танці для вагітних в гавайському стилі

Гавайська хула для вагітних — це оздоровчий і гармонізуючий танець, який благотворно впливає на хребет і допомагає підготувати тазостегнову область до пологів, відновлює рух в суглобах, виправляє координацію рухів і народжує радість буття у всьому тілі.

Ноги танцівниці мають могутній контакт із землею. Вільний і плавний рух стегон дозволяють енергії так само вільно і гармонійно пливти по тілу.

Долоні танцівниці ведуть оповідання..., готуючи м'язи до зачання і носіння малюка. Вільний рух енергії спостерігається у всьому тілі, допомагаючи справлятися з поганим настроєм і страхами.

Хула — це прояв любові до самої себе, до світу, до всього живого.

Джерело: dancemania.kiev.ua, prasu-yoga.com.uaОбновлен 19 ноя 2015. Создан 07 окт 2011 

 продвижение сайтов | Сайт недорого

 

Copyright :SEO-mix © простые решения для развития бизнеса