10 причин чому варто навчитись танцю живота.
матеріал взято з http://danceworld24.narod.ru.sxidni.html

 

1. Однією з причин є жіночність, котру дарує цей танець. Східні жінки спеціально навчаються справляти враження на чоловіків за допомогою танцю. І тут не має значення Ваша національність, колір волосся або шкіри.

2. Друга причина – красива фігура. Східний танець, особливо танець живота, розвиває і коректує фігуру жінки, підкреслюючи природні, найбільш привабливі риси – талію, шию, руки.

3. Третьою причиною, чи не найголовнішою, можна назвати здоров’я. Танець живота включає в себе масаж внутрішніх органів, а також органів малого тазу. Це надзвичайно корисна процедура для здоров’я жінки, і чудова профілактика багатьох захворювань.

4. Четверта причина – релакс. Психологічна розрядка важлива для всіх жінок, але особливе значення має для тих, хто постійно зайнятий бізнесом, кар’єрою, має справи зі стресовими ситуаціями. Атмосфера східного танцю просто казкова, і змушує забути про всі проблеми.

5. П’ятою причиною є доступність. Для того, щоб оволодіти цим видом танцю, не обов’язково мати спеціальну підготовку. Він доступний всім, і займатись ним можна на різних рівнях – майстра спорту чи повненької, не впевненої в собі домогосподарки.

6. Шоста причина – фінансова незалежність. Безліч жінок, окрім естетичного задоволення, отримує від східного танцю набагато більше. Наприклад, втілення у життя своїх мрій. Адже танець живота має шанувальників по всьому світу і оплачується досить дорого. А заробляти гроші за допомогою свого улюбленого хобі, можна після декількох місяців тренувань.

7. Сьомою причиною є самореалізація. Якщо ви маєте не задоволені амбіції щодо власної кар’єри, вони можуть реалізуватись у цьому прекрасному виді спорту. Адже зі східного танцю проводяться змагання на досить високому міжнародному рівні. А будь-які змагання – це ні з чим не зрівняний спортивний дух, що постійно тримає в тонусі, і заставляє досягати найбільших вершин. 2265

8. На восьме місце можна поставити досить важливий пункт – впевненість у собі. Східний танець робить жінку неперевершеною, змінюючи її зовні і всередині. Наприклад, складка на животі, яка заважає жити багатьом жінкам. В процесі танцю змінюється фігура, і складка перетворюється на пікантний животик який так приваблює чоловіків.

9. Дев’ятою причиною можна назвати естетичне задоволення, яке дарує східний танець. Він здатний розвинути нові здібності і пробудити таланти. Адже східна ритмічна музика, аромати, спеціальне освітлення, яке супроводжує східний танець, прививає естетичний смак і зачаровує назавжди.

 

10. Останньою, але не менш важливою причиною є зручність. Це один з небагатьох видів танцю, де Ви психологічно не залежите від партнера, як наприклад, у бальних або спортивних танцях. Ви залишаєтесь наодинці з прекрасним видом мистецтва, і керує Вами лише Ваш талант і темперамент.Обновлен 29 дек 2013. Создан 14 июн 2012 

 продвижение сайтов | Сайт недорого

 

Copyright :SEO-mix © простые решения для развития бизнеса