Чому новачки покидають танці?
Викладач одного популярного танцю одного разу сказав мені: «... з тисячі осіб, які подумують про те, щоб записатися на уроки танцю, запишуться близько п'ятдесяти. З цієї хороброї півсотні тільки тридцять закінчать курс для новачків. З тридцяти тільки двадцять повернуться в клас для танцюристів середнього рівня. І через рік залишаться танцювати десять людей ». 
«Ось справи! Тільки десять з тисячі? »- Запитав я. «Їх може бути більше» - загадково відповів учитель. Чому стільки йдуть? Чому так складно починати? Чому так складно залишитися? Поговоримо про п'ять головних причинах, чому люди кидають вчитися танцям ще до того, як серйозно почати їм вчитися. 
занепокоєння новачка 
Дорослі не люблять виглядати ідіотами. У цьому вся суть. Ми, дорослі, вміємо ходити і не любимо повзати. Коли новий учень Вася приходить на свій перший урок танцю, він перестає бути крутим. З цього моменту повагу однолітків, друзів, товаришів по навчанню, сім'ї перестає що-небудь означати. Втрачає ціну золота медаль і червоний диплом. Не допоможуть навіть розряди з плавання, лиж і майстерність у сноубордингу. Раптово великий Вася стає малюком, якому знову треба ходити в дитсадок. Він - маленький хлопчик, «бебік», він жовтороті, він нічого не знає і нічого не вміє. В таких умовах ми вважаємо за краще не опинятися. 
Занепокоєння новачка абсолютно нормально і абсолютно неминуче. Новим учням буде легше, якщо вони замисляться про те, що їх занепокоєння - це ціна, яку так чи інакше доведеться заплатити і яку платять всі новачки. Якщо ти знаєш, що ти - не один, це допомагає. Розпитай інших новачків, середнячків і просунутих танцюристів, розпитай вчителів, нехай вони розкажуть, що почувають або відчували з цього приводу. Ти не один такий, Вася! 
Страх бути відкинутим 
Шукати схвалення і уникати неприйняття - така людська природа. Нові танцюристи входять в світ танцюючих з відчуттям, що ці люди знають все, а вони - нічогісінько. Для новачка танцпол - така страшна штука, що здається пеклом. Страх бути невизнаним досвідченими танцюристами або навіть іншими новачками зводить з розуму. 
Але будь сильний, новачок! Якщо ти танцюєш парні танці, ось тобі розраду: дуже великий відсоток опитаних танцюристів відповість згодою на твою пропозицію станцювати, якщо ти попросиш про це ввічливо. Ведені теж повинні питати. У танцювальному клубі на танець запрошують і ті, хто веде, і ті, кого ведуть. 
Якщо ти - початківець лідер, веди жорстко, але ніколи не випробовуй на партнері свою силу. Танцюй основи і не забувай посміхатися! Пам'ятай, три добре виконаних базових степа краще, ніж сотня суперпріеми, якщо, виконуючи їх, ти починаєш погано вести! 
Якщо ти - початківець ведений, розслабся, не напружуватися. Слухай музику і дозволь лідеру вершити танець. Якщо ти щось випустиш, просто посміхнись і танцюй далі. Чи не вибачайся, не зависає. Розслабся і слідуй, все буде прекрасно. Лідери та ведені, завжди дякуйте своїх партнерів, незважаючи на їх рівень. 
Неправильне ставлення до танцю 
Багато танцюристів перестають вчитися просто тому, що не виділили в своєму житті часу для танців. Адже на уроки та соціальне танцювання потрібен час. Час потрібно на пошук няні, на пошук танцювальних партнерів, на телефонні дзвінки, на інтернет - на все. Без належного ставлення до танцю танцювати не навчишся. 
Якщо ти ловиш себе на думці «Піду попрацюю на наступному тижні», знай: ще трохи і ти припиниш вчитися. На самому початку дуже важливо привчити себе до регулярного відвідування занять і клубів. Дисциплінує себе з перших уроків! 
Мала кількість тренувань 
Мала кількість тренувань - головна причина розчарованості для всіх танцюристів. Те, що не тренується, буде забуто. На цю тему навіть проводилися спеціальні дослідження. Новий матеріал повинен бути повторений через десять хвилин після його вивчення. Потім - через дві години після уроку. Потім - ще раз протягом доби, щоб гарантувати запам'ятовування. Создан 06 сен 2014 

 продвижение сайтов | Сайт недорого

 

Copyright :SEO-mix © простые решения для развития бизнеса