Історія східного танцю
Історія танцю живота йде корінням в далеке минуле. Існує величезна кількість легенд про походження цього мистецтва. Одна з них розповідає нам про те, що з'явився танець живота випадково. У всьому була винна бджола. 
Збита з пантелику солодким квітковим ароматом, який виходив від тіла молодої танцівниці, бджола залетіла тій під одяг під час виступу. Щоб позбутися від непроханої, настирливої ​​гості, дівчина щосили стала обертати стегнами і виробляти руху животом. Пластичність, витонченість і емоційність, з якими вона проробляла ці рухи так сподобалися глядачам, що наступного разу вони просили її станцювати так само, животом. 
Ну а витоки східного танцю простежуються на фресках древніх єгипетських храмів, на яких збереглися зображення танцюючих людей. Вони описують древній ритуальний танець, присвячений родючості і народження нового життя. У цих храмах танцювали жриці, і багато хто вважає, що деякі їх руху могли перейти і в сучасний танець живота. 
Цікаво те, що письмові свідчення про нього з'явилися лише в 18 столітті. Саме в цей час західні мандрівники почали здійснювати подорожі на Близький Схід. Вони були зачаровані танцями Єгипту і багато розповідали про них в Європі. 
В 18 столітті в Єгипет існували різні касти танцівниць, які ділилися на «Гавазі» і «Аваль». 
Гавазі були одними з найвідоміших танцюючих племен, які з'явилися в Єгипті приблизно в 10-му столітті. Під час своїх мандрів вони запозичували місцеві танцювальні традиції і їх танець був збагачений елементами танців Туреччини, Північної Африки, Персії та інших середньосхідна країн. 
Гавазі зовні відрізнялися від єгиптян і вважалися багатьма найкрасивішими жінками в Єгипті. Плем'я завжди кочувало від міста до міста, відвідували ярмарки і танцювали на вулицях. А економічна система дозволяла їх жінкам наживати багатство, здобувати славу і хороше заміжжя. 
Хоча багато хто з них були широко відомі і затребувані як виконавці, вони, як правило, не відрізнялися освіченістю. Їх вважали низького походження. 
У той час в Єгипті існувало кілька каст танцівниць. Їх життя не було легкою. В 19 в. Мухаммед Алі, який у той час правил в Єгипті, вирішив заборонити виступи Гаваза, які «бентежили уми» населення, в Каїрі і виселив їх за місто, на південь. 
Жінки, які порушували закон піддавалися 50-ма ударами батогом. Тільки через 32 роки покарання було знято і Гаваза могли повернутися в Каїр і виконувати всіма улюблений танець живота. 
«Аваль» були танцівницями зовсім іншого рівня, вони були більш шановні ніж Гаваза. Вони отримували спеціальне танцювальне і музичну освіту. Як правило, вміли грати на різних музичних інструментах. Вони добре розбиралися в поезії і виконували вірші та пісні власного твору. 
Ці танцівниці організовували свята, наприклад Заффу. Заффу - це весільна процесія під час якої, музиканти й танцюристи ведуть наречену і нареченого до невеликої прикрашеній сцені. Після цього танцівниця виконує сольний танець з сагати. 
На відміну від Гаваза, які виступали в основному на вулицях, тобто були вуличними танцівницями, Аваль завжди базувалися на кораблях. Тобто вони жили там і до них приходили дивитися танцівниць. 
В 19 сторіччі танець живота, отримав широке поширення в Європі. Частково це відбулося завдяки таємничій Мата Харі, яка заявляла про себе як про виконавицю танцю живота. 
Також стали популярними усілякі шоу. Східні танцівниці брали участь в них в Європі, Франції та США. Перше шоу зі східними танцівницями було показано в Парижі в 1889 році. 
Ну а мені хотілося б розповісти вам, чому східний танець багато хто називає - танець живота. 
Ця фраза «танець живота» було придумано в 1893 році Солом Блумом, який був імпресаріо Всесвітнього ярмарку в Чикаго. Він зробив це усвідомлено, щоб порушити уяву людей того часу, готових заплатити будь-яку ціну за те, щоб побачити щось екзотичне в їх розумінні.Создан 06 сен 2014 

 продвижение сайтов | Сайт недорого

 

Copyright :SEO-mix © простые решения для развития бизнеса